Blog

Використання печаток відмінено
9/13/2016

Використання печаток відмінено. 08.09.2016 Верховна рада України прийняла за основу ... Read More

Особливості роботи із Фондом захисту інвалідів
5/5/2016

Особливості реєстації та подання звітності у Фонд захисту інвалідів. Доброго ... Read More

Збільшення розміру адміністративного збору за проведення реєстраційних дій.
2/23/2016

Доброго дня! Як відомо, із 01.01.2016 набрали чинності зміни до Закону України ... Read More

More Blog Entries
Print Friendly and PDF

Зміни в отриманні витягу з ЄДРПОУ

2/9/2014

       До уваги юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. З 19 січня 2014 року набрали чинності зміни у законодавстві України  в сфері державної реєстрації. Як наслідок змін до наказу міністерства юстиції «Про надання відомостей з єдиного державного реєстру», запроваджено новий бланк запиту на отримання витягу з ЄДРПОУ.

     Основним елементом змін являється можливість отримання Витягу в електронному форматі. З метою подальшого удосконалення порядку надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, юридичні особи, що володіють електронним цифровим підписом мають можливість подавати запити та отримувати витяги за допомогою електронної мережі. 

   Як наслідок, змінилась і форма запиту на отримання Витягу з ЄДРПОУ, в яку  додано пункт «надіслати в електронному вигляді (якщо запит поданий через Реєстраційний портал)».

   Реєстраційний портал – програмне забезпечення, представлене у формі Інтернет-сторінки (http://rp.irc.gov.ua), що забезпечує формування та подання документів, необхідних для отримання відомостей з Єдиного державного реєстру, перегляду запитувачем інформації про стан розгляду направлених ним електронних документів, а також для отримання запитувачем електронних документів.