Print Friendly and PDF

Довідка про заборгованість

       Довідка  про  відсутність  заборгованості  з податків та зборів, що контролюються органами ДФС – документ,  що  видається територіальними органами  Державної фіскальної служби  України на підставі заяви платника податків із зазначенням інформації про відсутність/наявність заборгованості перед бюджетом щодо запитувача.

        Форма  заяви  на  отримання  цієї  довідки  встановлена  Наказом  Мiнiстерства  фiнансiв  України вiд 12.12.2012 № 1315, що  зареєстрований  у  Мiнiстерствi  юстицiї  України  04.01.2013  за  № 62/22594. Слід зазначити, що уповноважений  орган приймає рішення що до видачі або відмови у видачі цієї довідки у п’ятиденний термін з моменту подання заяви на її отримання.

          Термін  дії довідки про відсутність заборгованості становить 10 календарних днів. Вона необхідна для участі у тендерах, державних закупівлях та при поданні звітності суб'єктом господарювання. Потрібно відзначити, що на даний момент,  передбачена  можливість  подання звітності  в  електронному форматі. Для цього потрібно пройти передбачену процедуру та обов’язково володіти цифровим підписом.

        Юридична компанія «ДЕКСІЯ» надає правову та практичну допомогу в отриманні Довідки про відсутність заборгованості перед бюджетом. З нашою допомогою, Вам не потрібно  перетинатися з бюрократією державних органів та витрачати дорогоцінний час!

Вартість

Термін

395 грн.

5 днів

850 грн.

3 дні

від 950 грн. 1 день

Кур'єрська доставка безкоштовна!


            Також, для участі у тендерах допоможемо у підготовці:


       Отримайте довідку не виходячи з офісу - 

                             ми потурбуємось про деталі!


   © 2015-2019 ТОВ "ДЕКСІЯ"