Blog

Використання печаток відмінено
9/13/2016

Використання печаток відмінено. 08.09.2016 Верховна рада України прийняла за основу ... Read More

Особливості роботи із Фондом захисту інвалідів
5/5/2016

Особливості реєстації та подання звітності у Фонд захисту інвалідів. Доброго ... Read More

Збільшення розміру адміністративного збору за проведення реєстраційних дій.
2/23/2016

Доброго дня! Як відомо, із 01.01.2016 набрали чинності зміни до Закону України ... Read More

More Blog Entries
Print Friendly and PDF

Включення відомостей в ЄДР

     Як відомо, понад 65% юридичних осіб ліквідуються протягом п'яти років з моменту їхньої держаної реєстрації. Можна резюмувати, що у бізнесі залишаються тільки ті підприємства, в керівництві яких знаходяться досвічені та розумні люди. У випадку відсутності даних про юридичну особу у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (ЄДРПОУ) необхідно включити відомості в ЄДРПОУ, тому що Ваше Свідоцтво про державну реєстрацію вважається недійсним!

      Відповідно до Закону України «Про  державну  реєстрацію  юридичних  осіб та фізичних осіб-підприємців» від 1 липня 2010 року за № 2390 (далі – Закон № 2390), всі юридичні особи та фізичні особи - підприємці, створені та зареєстровані до 1 липня 2004 року, зобов’язані у строк один рік (нагадуємо, що це можна було зробити протягом семи з половиною років) включити відомості про них до ЄДР.

    Після закінчення передбаченого строку, уповноважені органи у місячний строк проводять звірення відомчих реєстрів, за результатами якого готують інформацію для передачі її по владній вертикалі для подальшого розгляду. За результатами проведенння перевірок, відомості будуть включені до ЄДР з відміткою про те, що свідоцтва про їх державну реєстрацію юридичних осіб, друковані на бланках старого зразка та видані до 1 липня 2004 року, вважаються недійсними.

   Після подання відповідних пакетів документів у реєстраційну службу, через 3 дні Ви зможете отримати Свідоцтво про державну реєстрацію нового зразка.

     Юридична компанія "ДЕКСІЯ" надає юридичні послуги з приводу включення відомостей в ЄДР. Користуючись нашими послугами, Ви економите присутність у державних органах мінімум 5 разів, у поєднанні з великими чергами та документальною тяганиною!

Термін

Вартість

до 5 днів

750 грн.

Вартість вказана з урахуванням ВСІХ витрат


Дзвоніть та запитуйте, співпраця з нами залишає задоволення!