Print Friendly and PDF

Трудові спори

Процес трудової діяльності – явище багатогранне, тому інтереси роботодавця і найманого працівника не завжди збігаються, і, природно, можливе зіткнення цих інтересів на будь-якій стадії трудових правовідносин, що в свою чергу призводить до виникнення розбіжностей. За останні роки збільшилася кількість трудових спорів, в тому числі тих, що розглядаються судами.

Трудові спори це не врегульовані внаслідок безпосередніх переговорів розбіжності між працівником (коллективом працівників) і роботодавцем з приводу застосування норм трудового законодавства, а також встановлення нових або зміни існуючих умов праці.

Частину конфліктів можна вирішити, не вдаючись до суднових розглядів, після грамотно проведених переговорів з роботодавцем, проте деякі трудові спори розглядаються виключно в суді. Варто зазначити, що ініціювати трудові спори може не тільки працівник, а й роботодавець, якщо трапилося правопорушення з боку працівника.

Трудові спори врегульовуються комісіями по трудових спорах і судами загальної юрисдикції. Трудові спори регламентуються багатьма нормативними та правовими актами і кожна ситуація вимагає особливого індивідуального підходу. Висока кваліфікація юристів нашої компанії дозволяє нам гарантувати клієнтові грамотну юридичну підтримку і забезпечувати повний правовийзахист при розгляді трудових спорів у судах та інших органах. Наші юристи пропонують наступні послуги з врегулювання трудових спорів:

Вид послуги  Вартість
Юридична консультація від 300 грн.
Написання позову до суду від 700 грн.
Досудове врегулювання спору від 400 грн.
Представництво у суді від 600 грн.
Повне ведення справи у суді від 3000 грн.

 


Співпрацюючи з нами, Ви отримуєте максимальний результат!


   © 2015-2019 ТОВ "ДЕКСІЯ"