Blog

Використання печаток відмінено
9/13/2016

Використання печаток відмінено. 08.09.2016 Верховна рада України прийняла за основу ... Read More

Особливості роботи із Фондом захисту інвалідів
5/5/2016

Особливості реєстації та подання звітності у Фонд захисту інвалідів. Доброго ... Read More

Збільшення розміру адміністративного збору за проведення реєстраційних дій.
2/23/2016

Доброго дня! Як відомо, із 01.01.2016 набрали чинності зміни до Закону України ... Read More

More Blog Entries
Print Friendly and PDF

Свідоцтво Єдиного податку

       Всім відомо - під час здійснення господарської діяльності, ми повинні сплачувати податки. Для мінімалізації витрат нам потрібно визначитись із оптимальною системою оподаткування. Одним із варіантів раціонального використання коштів з приводу сплати податків являється Спрощена система оподаткування.

      Спрощена система оподаткування, обліку та звітності. У відповідності до ч. 2 ст. 291 Податкового кодексу України, це особливий механізм справляння податків і зборів, що встановлює заміну сплати окремих податків і зборів на сплату єдиного податку в порядку та на умовах, визначених цим кодексом, з одночасним веденням спрощеного обліку та звітності.

        Свідоцтво платника Єдиного податку видається безстроково, протягом 10 календарних днів, зареєстрованим в установленому законом порядку юридичним та фізичним особам — підприємцям, які до закінчення місяця, в якому відбулася державна реєстрація, подали заяву щодо обрання спрощеної системи оподаткування та ставки єдиного податку.

     Свідоцтво платника Єдиного податку необхідне у випадках:

  • прийняття рішення про перехід на Спрощену систему оподаткування;
  • зміни податкової адреси суб’єкта господарювання;
  • зміни місця провадження господарської діяльності;
  • зміни видів господарської діяльності та ставки єдиного податку;
  • витрати оригіналу Свідоцтва;
  • Зміни найменування суб’єкта господарювання (для юридичної особи), або прізвища, імені, по-батькові фізичної особи — підприємця, серії та номера паспорта або ідентифікаціного коду.

       Для отримання нового Свідоцтва платнику єдиного податку, що здійснює господарську діяльність на підставі раніше виданого Свідоцтва, повертається його оригінал органу державної податкової служби у день отримання нового Свідоцтва платника Єдиного податку.

    Юридична компанія "ДЕКСІЯ" надає юридичні послуги з приводу отримання Свідоцтва платника єдиного податку на території міста Києва та Київської області. Користуючись нашими послугами, Ви звільняєтесь від документальної тяганини та зайвої трати часу.

Термін Вартість
14 днів 450 грн.

Включаючи витрати на кур'єрські доставки


 

Телефонуйте, а ми потурбуємось про деталі! 

Свідоцтво платника Єдиниого податку
 
Під час здійснення господарської діяльності, ми повинні сплачувати податки. Для мінімалізації витрат нам потрібно визначитись із оптимальною системою оподаткування. Одним із варіантів раціонального використання коштів з приводу сплати податків являється Спрощена система оподаткування.
 
Спрощена система оподаткування, обліку та звітності. У відповідності до ч. 2 ст. 291 Податкового кодексу України, це особливий механізм справляння податків і зборів, що встановлює заміну сплати окремих податків і зборів на сплату єдиного податку в порядку та на умовах, визначених цією главою, з одночасним веденням спрощеного обліку та звітності.
 
Свідоцтво платника Єдиного податку видається безстроково. 
 
Зареєстрованим в установленому законом порядку суб’єктам господарювання (новоствореним) та фізичним особам — підприємцям, які до закінчення місяця, в якому відбулася державна реєстрація, подали заяву щодо обрання спрощеної системи оподаткування та ставки єдиного податку
 
Свідоцтво видається органом державної податкової служби на безоплатній основі протягом 10 календарних днів з дня подання суб’єктом господарювання заяви.
 
 
 
До раніше виданого Свідоцтва у день подання платником єдиного податку заяви органом державної податкової служби вносяться зміни щодо:
 
найменування суб’єкта господарювання (для юридичної особи), або прізвища, імені, по батькові фізичної особи — підприємця, або серії та номера паспорта (для фізичних осіб, які через релігійні переконання в установленому порядку відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків);
 
податкової адреси суб’єкта господарювання;
 
місця провадження господарської діяльності;
 
видів господарської діяльності та ставки єдиного податку.
 
До отримання нового Свідоцтва платник єдиного податку здійснює господарську діяльність на підставі раніше виданого Свідоцтва, яке повертається органу державної податкової служби у день отримання нового Свідоцтва.