Print Friendly and PDF

Підтвердження відомостей

     Не всім відома  норма Закону України «Про державну реєстрацію юридичних  осіб та фізичних осіб – підприємців», у відповідності з якою, юридична особа кожного року повинна підтверджувати відомості, шляхом подання форми 6 до державного реєстратора протягом місяця з моменту реєстрації.

         Форма 6, що це таке?

     Форма 6 – являє собою реєстраційну  картку в якій приймається рішення про продовження діяльності юридичної особи. У ній зазначається  назва підприємства,  ідентифікаційний код з відміткою про прийняття рішення. Дана норма закону діє з метою запобігання зайняттю фіктивною підприємницькою діяльністю.
     При підтвердженні відомостей про юридичну особу, органи державної влади, які причетні до здійснення господарської діяльності, мають можливість пересвідчитися факту ведення господарської діяльності підприємства у відповідності до законодавства України.
     У випадку, якщо Ви не подали форму 6 – державний реєстратор, зазвичай, відправляє такі відомості в органиПодаткової служби України які, у більшості випадків, присвоюють відповідний стан юридичній особі, а саме: відсутність за місцезнаходженням.

 Наявність вищевказаного стану призводить до:

 • припинення дії свідоцтва платника ПДВ;
  
 • неможливості отримання виписок з ЄДРПОУ;
 • внесення вашого підприємства у внутрішню базу даних податкових органів,           як юридичної особи, що відсутня за місцезнаходженням. 
      Юридична компанія "ДЕКСІЯ" надає юридичні та практичні послуги з приводу підтвердження відомостей про юридичну особу. Вам не потрібно жодних зусиль, ми підготуємо необхідні документи та подамо їх державному реєстратору за Вас!
Ватрість
Термін
195 грн.
3–4 дні
250 грн.
1 день
У вартість включено кур’єрську доставку

Працюючи з нами, Ви отримуєте задоволення!smiley


   © 2015-2019 ТОВ "ДЕКСІЯ"