Blog

Використання печаток відмінено
9/13/2016

Використання печаток відмінено. 08.09.2016 Верховна рада України прийняла за основу ... Read More

Особливості роботи із Фондом захисту інвалідів
5/5/2016

Особливості реєстації та подання звітності у Фонд захисту інвалідів. Доброго ... Read More

Збільшення розміру адміністративного збору за проведення реєстраційних дій.
2/23/2016

Доброго дня! Як відомо, із 01.01.2016 набрали чинності зміни до Закону України ... Read More

More Blog Entries
Print Friendly and PDF

Підтвердження відомостей

     Не всім відома  норма Закону України «Про державну реєстрацію юридичних  осіб та фізичних осіб – підприємців», у відповідності з якою, юридична особа кожного року повинна підтверджувати відомості, шляхом подання форми 6 до державного реєстратора протягом місяця з моменту реєстрації.

         Форма 6, що це таке?

     Форма 6 – являє собою реєстраційну  картку в якій приймається рішення про продовження діяльності юридичної особи. У ній зазначається  назва підприємства,  ідентифікаційний код з відміткою про прийняття рішення. Дана норма закону діє з метою запобігання зайняттю фіктивною підприємницькою діяльністю.
     При підтвердженні відомостей про юридичну особу, органи державної влади, які причетні до здійснення господарської діяльності, мають можливість пересвідчитися факту ведення господарської діяльності підприємства у відповідності до законодавства України.
     У випадку, якщо Ви не подали форму 6 – державний реєстратор, зазвичай, відправляє такі відомості в органиПодаткової служби України які, у більшості випадків, присвоюють відповідний стан юридичній особі, а саме: відсутність за місцезнаходженням.

 Наявність вищевказаного стану призводить до:

 • припинення дії свідоцтва платника ПДВ;
  
 • неможливості отримання виписок з ЄДРПОУ;
 • внесення вашого підприємства у внутрішню базу даних податкових органів,           як юридичної особи, що відсутня за місцезнаходженням. 
      Юридична компанія "ДЕКСІЯ" надає юридичні та практичні послуги з приводу підтвердження відомостей про юридичну особу. Вам не потрібно жодних зусиль, ми підготуємо необхідні документи та подамо їх державному реєстратору за Вас!
Ватрість
Термін
195 грн.
3–4 дні
250 грн.
1 день
У вартість включено кур’єрську доставку

Працюючи з нами, Ви отримуєте задоволення!smiley