Print Friendly and PDF

Ліцензія на торгівлю тютюном

Чинне законодавство України кваліфікує роздрібну торгівлю тютюновими виробами як діяльність із продажу тютюнових виробів безпосередньо громадянам та іншим кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання незалежно від форми розрахунків. Відповідно до Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» роздрібна торгівля тютюновими виробами може здійснюватися суб'єктами господарювання всіх форм власності, у тому числі їх виробниками, за наявності у них відповідних ліцензій.

       Плата за ліцензію на роздрібну торгівлю тютюновими виробами на кожне місце торгівлі становить 2000 гривень, а на території сіл і селищ, за винятком тих, що знаходяться у межах території міст, - 250 гривень на кожне місце торгівлі.

Ліцензія на торгівлю тютюном (роздрібну) видається уповноваженими Кабінетом Міністрів України органами виконавчої влади в містах, районах, районах у містах за місцем торгівлі суб'єкта господарювання терміном на один рік і підлягають обов'язковій реєстрації в органі доходів і зборів, а у сільській місцевості – і в органах місцевого самоврядування за місцем торгівлі суб'єкта господарювання.

Суб’єктом підприємницької діяльості забезпечується в установленому законодавством порядку надання споживачам необхідної, доступної та достовірної інформації про товари, а також на вимогу споживачів - додаткової інформації про документи, якими підтверджуються якість та ціна товару.

У наші обов’язки по отриманні ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями входять:

  • Надання консультацій з приводу процедури отримання ліцензії;
  • Підготовка ВСІХ документів, необхідних для отримання ліцензії;
  • Подання укомплектованого пакету документів в органи фіскальної служби;
  • Юридичний супровід процесу отримання ліцензії.
  • Отримання ліцензії на торгівлю алкоголем та її вручення Вам. 

Важливо! Ліцензія на торгівлю тютюновими виробами отримується тільки для загальної системи оподаткування, суб'єкти господарювання на єдиному податку не мають права її отримувати

Вартість

Термін

950 грн.

10 днів

2450 грн. 1-3 дні

Телефонуйте і ми відповімо на всі Ваші запитання!


   © 2015-2019 ТОВ "ДЕКСІЯ"