Print Friendly and PDF

Ліцензія на торгівлю алкоголем

Отримання ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями є одним з ключових питань для початку здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями. Ліцензія на торгівлю алкоголем видається уповноваженими Кабінетом Міністрів України органами виконавчої влади в містах, районах, районах у містах за місцем торгівлі суб'єкта господарювання терміном на один рік і підлягають обов'язковій реєстрації в органах ДФС, а у сільській місцевості – і в  органах місцевого самоврядування за місцем торгівлі суб'єкта господарювання.

Відповідно до Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» роздрібна торгівля алкогольними напоями може здійснюватися суб'єктами господарювання всіх форм власності, у тому числі їх виробниками, за наявності у них ліцензій. Ліцензія на торгівлю алкоголем (роздрібна), крім сидру та перрі (без додання спирту), оплачується в розмірі 8000 гривень на кожний  окремий, зазначений в ліцензії електронний контрольно-касовий  апарат (книгу обліку розрахункових операцій), що  знаходиться у місці торгівлі на території міст. На території сіл і селищ, за  винятком тих, що знаходяться у межах території міст, - 500 гривень.

В наші обов’язки по отриманні ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями входять:

  • Надання консультацій з приводу процедури отримання ліцензії;
  • Підготовка ВСІХ документів, необхідних для отримання ліцензії;
  • Подання укомплектованого пакету документів в органи фіскальної служби;
  • Юридичний супровід процесу отримання ліцензії.
  • Отримання ліцензії на торгівлю алкоголем та її передача Вам. 

Зверніть увагу! Ліцензія на торгівлю алкоголем видається на одне місце торгівлі. Якщо один суб’єкт господарювання має декілька місць торгівлі в різних районах міста Києва, у такому випадку, сплата за відповідні ліцензії справляється по місцю торгівлі у територіальних податкових інспекціях. 

Вартість

Термін

1250 грн.

10 днів

2950 грн. 1-2 дні

Телефонуйте і ми відповімо на всі Ваші запитання!


   © 2015-2019 ТОВ "ДЕКСІЯ"