Print Friendly and PDF

Довідка про банкрутство

        Інформаційна довідка з Єдиної бази даних про підприємства, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство – документ, в  якому  вказано відомості щодо порушення провадження  про  банкрутство, перебування  запитувача  в  процедурі  банкрутства  або  визнання  його банкрутом на момент отримання довiдки.

       Міністерство юстиції України забезпечило відкритий доступ до Єдиного державного реєстру підприємств, відносно яких порушено провадження у справах про банкрутство, наказом від 27.03.2015 р. № 441/5 затвердило зміни до Положення про Єдиний реєстр підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство.  Відповідно, з 15.05.2015 юридичні особи та фізичні особи – підприємці мають право в он-лайн режимі протягом одного дня отримати як повну, так і скорочену довідку з Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство.

Довідка про банкрутство необхідна для:

  • Участі в тендерах та конкурсних торгах;
  • Розгляді справ судами;
  • Укладенні угод з контрагентами.
         Вартість       Термін
  245 грн. 2 дні
295 грн. 2-4 години

  Для замовлення Довідки про банкрутство достатньо відправити на електронну пошту dexia3382660@gmail.com повідомлення  із зазначенням необхідного документа та з вказанням реквізитів для зворотнього зв'язку. В найкоротші терміни з Вами зв'яжеться юрист, який спеціалізується на правовому забезпеченні проведення тендерів та узгодить усі нюанси.


Нормативно - правові акти, що регламентують процедуру отримання довідки про банкрутство:

  • Закон України "Про Відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом";
  • Закон України "Про публічні закупівлі".

Замовляйте документ,

а ми потурбуємось про деталі!


   © 2015-2019 ТОВ "ДЕКСІЯ"