Print Friendly and PDF

Адміністративні спори

Галузь адміністративного права охоплює спори, що виникають між фізичними та юридичними особами із суб’єктами владних повноважень, які полягають в оскарженні їх рішень, дій чи бездіяльності. Згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення, ви не зобовязані доводити свою невинність в адміністративних справах. Оскільки, в теперішній час, прослідковується підвищення відповідальності за вчинення адміністративних правопорушень, ми вправі оскаржувати рішення органів державної влади в суді.

Спори такого характеру вирішуються адміністративними судами в спеціальному порядку. Хоча, така процедура майже не відрізняється від процедури розгляду справ судами загальної юрисдикції, вона має свої особливості в яких без допомоги кваліфікованого спеціаліста, людині що не володіє юридичними знаннями буде важко в повній мірі відстояти порушені права чи інтереси. Захист в адміністративних справах спрямований на скасування постанови державних органів про притягнення до адміністративної відповідальності та зняття з вас звинувачень.

Вид послуги  Вартість
Юридична консультація від 300 грн.
Написання позову від 700 грн.
Написання претензії від 400 грн.
Представництво у суді від 600 грн.
Повне ведення справи у суді від 3000 грн.


   Наші адвокати та юристи зможуть ефективно і в максимально короткі терміни об'єктивно та всебічно з'ясувати обставини кожної справи та надати кваліфіковану допомогу щодо захисту інтересів осіб у відносинах з органами державної влади та управління, починаючи із досудової стадії та закінчуючи розглядом справи в суді.


Довіртесь професіоналам, а ми потурбуємось про деталі!


   © 2015-2019 ТОВ "ДЕКСІЯ"