Blog

Використання печаток відмінено
9/13/2016

Використання печаток відмінено. 08.09.2016 Верховна рада України прийняла за основу ... Read More

Особливості роботи із Фондом захисту інвалідів
5/5/2016

Особливості реєстації та подання звітності у Фонд захисту інвалідів. Доброго ... Read More

Збільшення розміру адміністративного збору за проведення реєстраційних дій.
2/23/2016

Доброго дня! Як відомо, із 01.01.2016 набрали чинності зміни до Закону України ... Read More

More Blog Entries
Print Friendly and PDF

Адміністративні спори

Галузь адміністративного права охоплює спори, що виникають між фізичними та юридичними особами із суб’єктами владних повноважень, які полягають в оскарженні їх рішень, дій чи бездіяльності. Згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення, ви не зобовязані доводити свою невинність в адміністративних справах. Оскільки, в теперішній час, прослідковується підвищення відповідальності за вчинення адміністративних правопорушень, ми вправі оскаржувати рішення органів державної влади в суді.

Спори такого характеру вирішуються адміністративними судами в спеціальному порядку. Хоча, така процедура майже не відрізняється від процедури розгляду справ судами загальної юрисдикції, вона має свої особливості в яких без допомоги кваліфікованого спеціаліста, людині що не володіє юридичними знаннями буде важко в повній мірі відстояти порушені права чи інтереси. Захист в адміністративних справах спрямований на скасування постанови державних органів про притягнення до адміністративної відповідальності та зняття з вас звинувачень.

Вид послуги  Вартість
Юридична консультація від 300 грн.
Написання позову від 700 грн.
Написання претензії від 400 грн.
Представництво у суді від 600 грн.
Повне ведення справи у суді від 3000 грн.


   Наші адвокати та юристи зможуть ефективно і в максимально короткі терміни об'єктивно та всебічно з'ясувати обставини кожної справи та надати кваліфіковану допомогу щодо захисту інтересів осіб у відносинах з органами державної влади та управління, починаючи із досудової стадії та закінчуючи розглядом справи в суді.


Довіртесь професіоналам, а ми потурбуємось про деталі!